Monday, January 18, 2021
Home Sport Barcelona - Bilbao, finalja e Superkupës së Spanjës

Barcelona – Bilbao, finalja e Superkupës së Spanjës

Reali sot u befasua nga Bilbao pasi u mposht me rezultatin final në 1:2, në takimin e gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës. Me dy gola nga Garcia dhe një të pranuar nga Benzema, Bilbao arriti në finale të Superkupës ku e pret një Barcelonë e vështirë. Finalja e madhe e Superkupës së Spanjës do të zhvillohet ditën e diele me fillim nga ora 21:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

MË tË popullarizuara

komentet e fundit