Monday, January 18, 2021
Home Sport Eliminohet Reali

Eliminohet Reali

Tashmë ka përfunduar takimi  ndërmjet Realit dhe Bilbaos, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës. Me dy gola nga Garcia, Bilbao prek Superkupën e Spanjës, ndërsa Reali eliminohet pasi goli i Benzema nuk i ndihmoi asgjë. Ky takim u mbyll me rezultatin final në 1:2. Barcelona e pret në finale Bilbaon këtë të diele.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

MË tË popullarizuara

komentet e fundit