Monday, January 18, 2021
Tags Albin Kurti

Tag: Albin Kurti

Gjini: E gërrditshme marrëveshja Kurti-Osmani

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ardian Gjini ka reaguar pas marrëveshjes së sotme ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, duke komentuar...

Most Read